X-lander

Produkty X-lander

Cena 18022 690

Barva

Typ kočárku

Model

Příslušenství

Kolečka

Materiál

102 produktů
O značce X-lander

X-lander

Žijete ve městě a zároveň rádi vyrážíte na výlety do přírody? Přesně na váš životní styl reagují kočárky značky X-Lander. Kočárky dříve splňovaly očekávání náročných a aktivních rodičů, kteří chtěli svému mrňouskovi ukazovat svět od první chvíle. Postupem času kočárky přizpůsobili i městskému životu.


Zůstaňte v pohybu i s miminkem

X-Lander je polská rodinná firma, která spojuje tradice s holandským designem. Inspiraci hledá v aktivním životě rodičů a jejich ratolestí. Proto si dali jediný cíl. Udělat cestování za dobrodružstvím jednodušší. Vyrazit s dítětem na nákupy do města, na procházku do parku nebo na výlet do přírody je každodenní výzvou, kterou hravě zvládne každý rodič s pomocí lehkých městských nebo sportovních kočárků. Složit kočárek jednou rukou, vynést ho bez obtíží do patra nebo ho snadno ovládat při běhu. To jsou jen některá z přání aktivních rodičů, která X-Lander plní.

Více času společně

S každou inovací, s každým novým modelem kočárků a příslušenství, se snaží X-Lander reagovat na měnící se životní styl rodičů. Všechny kočárky mají certifikaci a získali řadu ocenění. Jejich spolehlivost prověřuje už několikátá generace rodičů. Všichni se shodují, že díky kočárkům mohou s dětmi trávit víc času aktivně a přitom bezpečně.

Proč nakoupit na iMrnous.cz?

Nabízíme záruční i pozáruční servis a prodej náhradních dílů
Nadstandardní zákaznický servis
Bezpečný nákup = 14denní lhůta pro vrácení zboží bez udání důvodu
Vyrobeno v EU
Přihlášení zavřít