Kočárky vhodné do města

Těšíte se na miminko a stojíte před rozhodnutím, jaký kočárek pořídit? Výběr je obrovský, a proto je důležité zaměřit se na to, kde budete nejčastěji jezdit a jaká očekávání od kočárku máte.

Výběr kočárku rozhodně nepodceňujte. Zaměřte se na design, bezpečnost a snadnou manipulaci. U městských kočárků nepotřebujete obrovská kola a silnou konstrukci. Naopak vybírejte především podle váhy. Kočárek by měl být snadno rozložitelný, lehký a pohodlný nejen pro dítě, ale i pro vás. Jistě oceníte ergonomickou rukojeť, dostatek úložného prostoru až vyrazíte na nákup. Většina modelů dnes nabízí praktické uzavíratelné košíky.

Dvojkombinace nebo trojkombinace se vyplatí

Kočárek využijete od narození asi do tří let věku děťátka. Rodiče většinou upřednostňují dvojkombinaci, tedy hluboký a sportovní kočárek s jednou konstrukcí, nebo rovnou trojkombinaci, ve které je i dětská autosedačka, takzvané vajíčko.

Při výběru městského kočárku je důležitá konstrukce. Odpružení využijete zejména v terénu při nerovnostech. Konstrukce by měla být odlehčená a snadno složitelná. Důležitou roli hrají také kola. Ve městě si vystačíte s menšími kolečky, důležitá je možnost otáčení a aretace pro snazší manipulaci. Oblíbená jsou gelová kola, která nevyžadují náročnou údržbu a nehrozí propíchnutí.

Kočárek Dada Paradiso Max 500

Které kočárky se ve městě osvědčí?

Přinášíme praktické tipy kočárků, které jsou ideální do města a do lehkého terénu. Důraz je kladen na snadnou manipulaci, nízkou váhu a samozřejmě elegantní a moderní design.

Kočárky vhodné do města
  • Kočárek Riko Nesa– elegantní kočárky ve dvojkombinaci představují dokonalé společníky do města. Nabízí veškerý komfort i vychytávky, které u procházek po městě nebo při nákupech využijete.
  • Vysoce elegantní kočárek Cavoe Axo – s tímto krasavcem budete na ulici nepřehlédnutelní. Moderní kočárek přináší veškeré vychytávky, které využijete zejména ve městě.
  • Dada Paradiso Apus – praktické a jednoduché kočárky ve dvojkombinaci, které poslouží od narození do tří let. Vybrat můžete i pestré škály barev.
0 komentářů

Diskuze

Máte zkušenosti, o které byste se rádi podělili? Využijte této diskuze.

Pro využití diskuze se .

Přihlášení zavřít