Prodejna aktuálně uzavřena z důvodu nařízení vlády, ale stále slouží jako VÝDEJNÍ MÍSTO. Prodej online funguje na 100 %. Expedujeme každý den a naši kočárkoví specialisté jsou připraveni na chatu i telefonu vám s čímkoliv poradit. 

Jak vybrat perfektní kočárek pro miminko?

Jak vybrat perfektní kočárek pro miminko?

Čekáte miminko a začínáte pro něj připravovat výbavičku? Na prvním místě seznamu se nachází kočárek. Správný výběr kočárku patří mezi nejnáročnější, ale zároveň nejpříjemnější činnosti nastávajících rodičů. Jak se ale zorientovat v tak široké nabídce? Přečtěte si, jak vybrat pohodlný a bezpečný kočárek pro mrňouse, který bude vyhovovat nejen dítěti, ale i vám.

Dvojkombinace nebo trojkombinace?

Základní rozdíl mezi dvojkombinací a trojkombinací je v autosedačce. Dvojkombinace obsahuje hlubokou korbu kočárku, ale také sportovní sedačku pro větší děti. Trojkombinace ještě navíc nabízí autosedačku neboli vajíčko. Co je pro vás výhodnější? Stačí si odpovědět na jednoduchou otázku. Máte auto? Jestliže jezdíte autem, miminko rozhodně bude potřebovat bezpečnou autosedačku, takže se vám bude hodit trojkombinace. Pokud však autem vůbec nejezdíte, úplně si vystačíte s dvojkombinací.

Jste na cestách skoro každý den? Pak si můžete pořídit dvojkombinaci kočárku a k tomu adaptéry na nejbezpečnější autosedačku Cybex.

Hluboká korba kočárku pro miminka
Hluboká korba kočárku pro miminka
Sportovní sedačka pro větší děti
Sportovní sedačka pro větší děti
Bezpečná autosedačka Cybex
Bezpečná autosedačka Cybex

Ujasněte si, kam s kočárkem budete chodit

Bydlíte ve městě a většinu času budete s miminkem trávit v ulicích, v lehčím terénu, případně v nákupních centrech? Pak si vystačíte i se základním kočárkem, který je vhodný do města. Naopak pokud se chystáte na dlouhé procházky náročnějším terénem a jste aktivní rodiče, vybírejte z kočárků, které mají odpružená kolečka.

Gelová zadní kola bez odpružení
Gelová zadní kola bez odpružení
Odpružená zadní kola do terénu
Odpružená zadní kola do terénu

Jak vybrat kočárek, který vám usnadní život? Zaměřte se na technické parametry

Našli jste kočárek, který je pohodlný a bezpečný pro vašeho mrňouse? Nezapomeňte však i na sebe. Zjistěte si, jak je kočárek těžký a jakým způsobem se skládá. Pokud si koupíte kočárek, který lze složit jednou rukou, bude to obrovská pomoc. Prostorný koš zase využijete při nákupu. Nebudete se muset tahat s dalšími těžkými taškami. Oceníte i možnost aretace předních kol, snadný systém nasazování korby (například systém Click-clack) nebo přehlednou přebalovací tašku, do které vložíte vše potřebné pro miminko.

Záleží vám na designu?

Rozhodněte se, zda dáváte přednost kočárku s jedinečnými vzory, které nikdo nepřehlédne, nebo se spokojíte s klasikou. Moderní kočárky jsou dnes velmi elegantní, ale zdaleka ne každé mamince to vyhovuje. 

iMrňous doporučuje TOP 3 kočárky!

Stále si nevíte rady, jak vybrat kočárek? Podívejte se, jaké 3 kočárky doporučuje přímo iMrňous a přečtěte si, čím jsou tak výjimečné.

TOP 1

TOP 2

TOP 3

0 komentářů

Diskuze

Máte zkušenosti, o které byste se rádi podělili? Využijte této diskuze.

Pro využití diskuze se .

Přihlášení zavřít