Vykouzlete nastávající mamince úsměv krásným vánočním dárečkem

Přemýšlíte, jakým dárkem udělat radost nastávající či novopečené mamince?

Ať už to je vaše partnerka, dcera, vnučka nebo kamarádka, ukažte jí, že myslíte nejen na ní, ale i na miminko. Nechte se inspirovat skvělými nápady a darujte něco, co zaručeně sklidí úspěch.

Malý zázrak pro maminku i miminko

Výběrem třešňového termoforu rozhodně nic nezkazíte. Je to drobnost, kterou využije jak maminka, tak i miminko. Termofor se nahřeje v mikrovlnné či klasické troubě nebo zchladí v mrazáku. 

Třešňové pecky udrží požadovanou teplotu po dlouhou dobu. Maminka ho tak využije při bolestech svalů, kloubů, prsou, zad nebo také při menstruačních bolestech. Miminku zase uleví při bolestech bříška. Studený se využívá k chlazení modřin, otoků, popálenin nebo při horečce.

Darujte maximální pohodlí

Kojicí polštář využije maminka už v těhotenství

Velký kojicí polštář si zamiluje každá maminka. Využije ho už v těhotenství pro kvalitní a příjemný spánek. Po porodu je skvělým pomocníkem pro snadné krmení miminka

Maminka ho může použít i jako mantinel do postýlky. Povlak polštáře je z kvalitní bavlny, a proto je opravdu příjemný na dotek. Vyberte si z několika barev velkých kojicích polštářů Medi.

Bezpečí pro těhotné ženy

Rozhodně zabodujete dárkem, který zajistí nastávající mamince bezpečí na cestách. Bezpečnostní těhotenský pás se používá zároveň s pásem auta. 

Je vhodný na sedadlo řidiče i spolujezdce a lze ho použít už od začátku těhotenství. Pás má navíc snadnou instalaci, kterou zvládne každá těhotná žena sama.

Maximální bezpečí pro těhotnou ženu

Bojíte se, že se dárkem netrefíte do vkusu?

Nejste si jistí, že by dárek maminku potěšil? Vyberte jí dárkový poukaz. Budete tak mít jistotu, že si pořídí přesně to, co se jí líbí. V nabídce máme hned několik variant: 500 Kč, 1 000 Kč, 2 000 Kč, 5 000 Kč a 10 000 Kč. Vouchery mají neomezenou dobu platnosti a maminky si za ně mohou vybrat cokoliv v e-shopu iMrňous.cz.

Inspirujte se...

0 komentářů

Diskuze

Máte zkušenosti, o které byste se rádi podělili? Využijte této diskuze.

Pro využití diskuze se .

Přihlášení zavřít