Prodejna aktuálně uzavřena z důvodu nařízení vlády, ale stále slouží jako VÝDEJNÍ MÍSTO. Prodej online funguje na 100 %. Expedujeme každý den a naši kočárkoví specialisté jsou připraveni na chatu i telefonu vám s čímkoliv poradit. 

iMrňous doporučuje TOP 3 kočárky

iMrňous doporučuje TOP 3 kočárky

Máte připravenou výbavičku pro miminko a chybí vám už jen kočárek? Nepodceňujte jeho výběr. Hledejte takový, který bude velmi praktický pro vás a zároveň bezpečný a pohodlný pro vašeho mrňouse. Podívejte se, jaké tři kočárky patří k těm nejlepším.

1.      Kočárek Cavoe Axo dvojkombinace

Kočárek Cavoe Axo se perfektně ovládá a je opravdu bezpečný pro miminko. Má spoustu skvělých bonusů, které si rozhodně zamilujete. Například z nánožníku sportovní korby a vložky vytvoříte fusak, díky čemuž budete připraveni na jakékoliv počasí. Další skvělou vychytávkou je přebalovací taška, ze které snadno uděláte přebalovací podložku i na výletě nebo v parku. Předpokládáte, že vaše dítě bude větší, než jeho vrstevníci? S kočárkem Cavoe Axo si nemusíte dělat starosti, má opravdu prostornou korbu a navíc nosnost až do 22 kg. Podívejte se na kočárek v petrolejové barvě Lagoon, světle šedé, tmavě šedé, elegantní černé a stylové fialovo-šedé barvě.

Kočárek Cavoe Axo v barvě Lagoon
Kočárek Cavoe Axo v barvě Lagoon
Světle šedý kočárek Cavoe Axo
Světle šedý kočárek Cavoe Axo

2.      Kočárek Dada Paradiso Apus 2020 dvojkombinace

Kočárek vás zaujme elegantním vzhledem. Jedná se o kombinaci kůže a tkaniny, která působí opravdu neodolatelně. Dada Paradiso Apus má gelová kolečka, která jsou odpružená, takže se hodí i na procházky v terénu. Kočárek má spoustu drobných vychytávek. Například protiskluzový brzdový pedál nebo upínací systém Click-clack. Matrace hluboké korby je vyrobená z kokosového vlákna s pratelným potahem, což zajistí maximální pocit čistoty pro vaše miminko. Navíc bude dítě v tomto kočárku v bezpečí, díky 5-bodovému bezpečnostnímu pásu. Vyberte si z několika barev, jako je jemná šedá, béžová, mátová, a stylová růžová. Prémiový černý kočárek je celý z tkaniny a má jiný design koleček, který působí velmi luxusním dojmem.

Elegantní černý kočárek Dada Paradiso Apus
Elegantní černý kočárek Dada Paradiso Apus
Béžový kočárek Dada Paradiso Apus
Béžový kočárek Dada Paradiso Apus

3.      Kočárek Riko Nesa 2020 dvojkombinace

Tento kočárek je perfektní volbou pro miminko i maminku. Zajistí maximální bezpečí pro vaše dítě, a to pomocí 5-bodových bezpečnostních pásů s měkkým polstrováním. Kočárek Riko Nesa má velmi prostornou korbu s kvalitní matrací, která se postará o pohodlí vašeho mrňouse. Má velmi lehký, ale zároveň stabilní rám, a proto se s ním velmi dobře manipuluje. Uvítáte také rozměrný koš. Vložíte do něj celý nákup a nemusíte se tak trápit s nošením těžkých tašek. Navíc ho seženete hned v několika barevných provedeních, a to v elegantní černé, decentní růžové, stylové fialové, přírodní zelené a nugátové barvě.

Kočárek Riko Nesa ve fialové barvě
Kočárek Riko Nesa ve fialové barvě
Sportovní korba kočárku Riko Nesa
Sportovní korba kočárku Riko Nesa

Tip pro vás

Potřebujete ke kočárku také autosedačku? Vyberte si trojkombinaci. Například kočárky Riko Nesa a Dada Paradiso Apus seženete v trojkombinaci s autosedačkou. Navíc jsou všechny tři kočárky kompatibilní s autosedačkou Cybex, která zajistí vašemu miminku maximální bezpečí na cestách.

TOP 1

TOP 2

TOP 3

Přihlášení zavřít